Likvidace a hubení mravenců v domácnosti

Napadli vaši firmu nebo domácnost mravenci?

Zkoušeli jste veřejně dostupné prostředky, domečky , spreje a další a nic nepomáhá?

Víte že mravenci mohou přenášet bakterie, ničit potraviny, rozkousat věci ve vašem interiéru?

Ať už se jedná o běžné druhy, faraony nebo dřevokazné lesní mravence.

Pomůžeme vám se jich zbavit.

Dřevokazní mravenci doslova rozkoušou vaši chatku nebo dřevěnou konstrukci. Nefungují na ně povrchové nátěry dřeva.

Máte problém s mravenci? Neváhejte nás zavolat.

 

We will help you to get rid of ants from your apartment, office house etc.

Give us a call. We speak english.

 

Další informace:

Fáze vývoje mravenců:

  1. Vajíčka: Vše začíná malými, téměř nepatrnými vajíčky. Samičky klade vajíčka do speciálních komůrek nebo hnízdních prostor, kde jsou pečlivě chráněna ostatními mravenci.
  2. Larvy: Po vylíhnutí z vajíček se objeví larvy. Tyto malé, beznohé tvorečky jsou závislé na péči ostatních mravenců, kteří je krmí a starají se o ně.
  3. Brouci: Larvy se postupně zahalí do kokonů a vytvoří se z nich brouci. Tyto brouci procházejí významnými proměnami, při kterých dochází k transformaci jejich těla a struktury.
  4. Pracovníci: Z brouků se vyvíjejí pracovníci, kteří tvoří většinu mravenčí kolonie. Ti mají na starosti sběr potravy, ochranu hnízda a péči o larvy.
  5. Královny: Některé samičky se vyvíjejí do královen. Královny mají klíčovou roli ve snášení vajíček a udržování populace mravenců.
  6. Samečci: Další vývojovou cestou jsou samečci. Jejich úkolem je opustit mateřskou kolonii a pářit se s novými královnami, čímž zajišťují genetickou rozmanitost.
  7. Rozptyl: Po páření se samečci a nové královny rozptylují a zakládají nové kolonie.

Tento vývoj mravenců je ukázkou přírodního řádu a adaptability. Jejich kolektivní práce a organizace nám mohou způsobit vážné problémy.

Pokud  máte problémy s jejich nežádoucím výskytem v okolí vašeho domova či firmy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme profesionální deratizační a dezinsekční firma, která se specializuje na odstraňování nežádoucího hmyzu, včetně mravenců. Spolehněte se na naše odborné znalosti a moderní technologie, které vám pomohou udržet váš prostor bezpečný a zdravý.

Získejte kvalitní a efektivní služby od naší deratizační firmy. Zaručujeme vám, že společně vytvoříme prostor, kde se nežádoucí hmyz neodváží vstoupit!

Rádi vám pomůžeme s hubením mravenců. Pro jistotu ale jen ujasníme, že deratizace mravenců je chybný pojem. Deratizace znamená hubení hlodavců. Pro hmyz se používá dezinsekce. Pokud tedy chcete službu likvidace mravenců, pak se jedná o dezinsekci mravenců.

5 + 13 =

Fakturační adresa:

Creanet s.r.o - plátce DPH
IČ: 28373715
DIČ: CZ 28373715

Petrohradská 216/3
101 00  Praha 10

+420 731 652 192

dezimex@seznam.cz

Mravenci v bytě, mravenci v kanceláři, mravenci v domě, jak se zbavit mravenců, faraoni, lesní mravenci. jak zahubit mravence.