Dezinfekce – viry/bakterie .

Prodělali jste vy, váš zaměstnanec, nebo někdo z vašich blízkých nemoc nebezpečné virové či bakteriální onemocnění? Nebo chcete tyto prostory preventivně ochránit? Je velice vhodné všechny prostory, ve kterých se budete pohybovat speciálně ošetřit a vydezinfikovat. Zabráníte tak dalšímu šíření pomocí jiných osob, které se v daných prostorách budou pohybovat.

Kompletní program antikoronavirové ochrany.

Poskytneme záruku na provedení a certifikát, máme totiž na rozdíl od jiných společností oprávnění na provádění desinfekčních prací, které vám můžeme zaslat ještě před zahájením prací od KHS krajské hygienické stanice.

 

Dezinfekce prodejny, dezinfekce školy, dezinfekce kanceláří, dezinfekce aut, dezinfekce výrobních hal, dezinfekce domova seniorů či jiných prostor.

Splníte požadavky hygieny a zabezpečíte vaši spolupracovníky, klienty či rodinu.

 

Ošetříme desinfekcí kompletně vaše prostory – od auta, bytu, celého domu, kanceláří, školy, domova seniorů atd. nebo rizikových oblastí kde se infikovaný člověk vyskytoval a nebo se budou pohybovat osoby které chcete ochránit.

Nenechte se napálit a nepoužívejte pouze desinfekci ozonem nebo UV lampou.

Garance účinnosti a vystavení protokolu. K dispozici bezpečnostní listy a certifikace našich produktů pro profesionální použití.

Široký výběr desinfekčních látek. Skvělé ceny a služby na míru.

 

Dezinfekce Ionizátorem/Ozonem

Ionizátor (Ozonizér) zaplní ozonem prostory a zabíjí veškeré viry a bakterie. Také odstraňuje zápachy z interiéru. Tento plyn se dostane do všech skulin a okamžitě účinkuje. Po vyvětrání však již působení nepokračuje. Proto je tato dezinfekce sama o sobe nedostačující a přidáváme další kroky. Někdo je nazývá jako dezinfekci kouřem nebo desinfekci plynem. Toto není ani vhodné pro všechny prostory, má to svá specifika, která s vámi rádi probereme.

 

Dezinfekce interiéru pomocí zmlžování

Uvnitř interiéru budeme aplikovat profesionální nanotechnologickou dezinfekci pomocí ULV zmlžoveče /foggeru. Lze jí použít na všechny povrchy, nezanechává stopy a příjemně voní. Takto speciální technologie chrání povrchy proti patogenům po dobu cca 2-3 týdnů. Aplikuje se i na nábytek, stoly, židle. A můžete téměř bez přerušení pracovat.

Protože jde o zdraví, možná i o život, vsaďte na kvalitu a reference a oprávnění naší společnosti. Vše vysvětlíme, vybereme pro vás vhodný prostředek i způsob aplikace.

Firmám můžeme vystavit potvrzení a fakturaci na ochranu proti virům a bakteriím ale také proti hmyzu. .

   

Cena: Cena dezinfekce se bude odvíjet od velikosti prostor objektů, případně počtu automobilů atd. od 1000Kč

                                                                                                                      Tel: 731 652 192

15 + 14 =

Fakturační adresa:

Creanet s.r.o - plátce DPH
IČ: 28373715
DIČ: CZ 28373715

Petrohradská 216/3
101 00  Praha 10

+420 731 652 192

dezimex@seznam.cz

Textové tagy: Dezinfekce auta proti koronaviru, dezinfekce koronavirus, jak vydezinfikovat covid 19. Dezinfekce  Vyčištění koronaviru z auta nebo domu.