Dezinfekce auta, autobusu, dodávky.

 

Pokud máte v autě hmyz, přejděte ZDE

Váš automobil zbavíme škodlivých patogenů a také zápachů a to pomocí třífázové dezinfekce, která vydezinfikuje ventilaci vozu, interiér a aktivně ochrání povrchy.

Naše dezinfekce je koncipována proti biologickým hrozbám, což je v současné době aktuální proti Koronaviru a nemoci COVID-19. S námi se nemusíte se bát převážet prarodiče, nebo předat vůz kolegovi. Na provádění speciálních dezinfekčních prací máme oprávnění a můžeme dát potvrzení na ochranu vašeho vozového parku. Provádíme také dezinfekce kamionu, dezinfekce tahače a ostatní techniky či prostor.

 Naše třífázová dezinfekce automobilu:

 

 

1) Dezinfekce auta Ionizátorem/Ozonem

Ionizátor zaplní kabinu vozu a zabíjí veškeré viry a bakterie. Také odstraňuje zápachy z interiéru vozidla. Tento plyn se dostane do všech skulin a okamžitě účinkuje. Po vyvětrání však již působení nepokračuje. Proto je tato dezinfekce sama o sobe nedostačující a přidáváme další kroky.

 

 

2) Dezinfekce interiéru vozidla pomocí polymerů

Uvnitř interiéru budeme aplikovat profesionální nanotechnologickou dezinfekci. Lze jí použít na všechny povrchy, nezanechává stopy a příjemně voní. Takto speciální technologie chrání povrchy proti patogenům po dobu cca 2 týdnů.

3) Dezinfekce klimatizace vozu

Tuto fázi je možné dělat samostatně, hlavně pokud máte problémy se zápachem klimatizace.

Zápach v autě při zapnuté klimatizaci? Vzniká vám v autě charakteristický zápach, který dýcháte spolu s mikroby? Dobře provedená dezinfekce klimatizace pak zabrání jejich množení a pomůže nepříjemný zápach odstranit. Jenže jak na to?

Pokud cítíte zápach při zapnuté klimatizaci vozu, je jisté že je znečištěný výparník.

V klimatizačním okruhu se hromadí škodlivé patogeny, bakterie a viry. Tyto patogeny být cítit ani nemusí, ale můžete si být jistí, že v autě jsou a je vhodné se jich zbavit.

Aplikujeme kvalitní speciální dezinfekční sprej do vaší ventilace a necháme cirkulovat na vnitřní okruh, váš interiér bude provoněn.

Firmám můžeme vystavit potvrzení a fakturaci na ochranu proti koronaviru. A ochraňovat celý vozový park.

 

 

  

Cena:

1) Okamžitá Ionizace + Dezinfekce interiéru polymerovým postřikem  (účinná ochrana po dobu 2 týdnů)                                                                              1100 Kč

2) Okamžitá Ionizace + Dezinfekce interiéru polymerovým postřikem + dezinfekce klimatizačního okruhu speciálním sprejem.                                1600 Kč

3) Samostatná dezinfekce klimatizace                                                                                                                                                                                                         950 Kč

Doba dezinfekce cca 20-50 min.

Ceny platí pro standardní osobní vůz, jinak individuální dohoda.

Možné programy pro celý vozový park. Možnost provést práce u vás + 500 Kč

Tel: 731 652 192

 

Postaráme se bezpečí vašeho vozu. Naše prostředky jsou atestované a mimo jiné ničí i koronavirus.

Dodržujete pravidelné intervaly pro obnovu postřiků.

Investice do Vašeho zdraví se vyplatí.

S námi můžete ochránit i váš byt nebo dům.

 

2 + 12 =

Textové tagy: Dezinfekce auta proti koronaviru, dezinfekce vozu, jak vydezinfikovat auto. Dezinfekce klimatizace, zápach z klimatizace auta. Vyčištění koronaviru z auta.