Dezinfekce klimatizace auta – provádíme v rámci třífázového dezinfikování

 Obvzvláště po zimním období, po delší době zapneme opět klimatizaci svého vozu a ucítíte nepříjemný zápach. Zbavíme vás zápachu z klimatizace vašeho vozu.

Provádíme i samostatně a nebo 3-fázově, v rámci kompletní dezinfekce vozu:

 

1) Dezinfekce klimatizace vozu auta

Zápach v autě při zapnuté klimatizaci? Vzniká vám v autě charakteristický zápach, který dýcháte spolu s plísněmi a s mikroby? Dobře provedená dezinfekce klimatizace pak zabrání jejich množení a pomůže nepříjemný zápach odstranit. 

Pokud cítíte zápach při zapnuté klimatizaci vozu, je jisté že je znečištěný výparník, kontaminované ventilační potrubí i interiér vozu..

V klimatizačním okruhu se hromadí škodlivé patogeny, bakterie a viry. Tyto patogeny být cítit ani nemusí, ale můžete si být jistí, že v autě jsou a je vhodné se jich zbavit.

Aplikujeme kvalitní speciální dezinfekční sprej do vaší ventilace a necháme cirkulovat na vnitřní okruh. 

Díky tomuto jevu si lidé uvědomili, že v autě jsou v těsném kontaktu s nějakými mikroorganizmy. Možná jste si říkali, jestli je možná dezinfekce celého auta? Většina firem tímto základním vyčištěním klimatizace končí, my jdeme na další fáze.

2) Dezinfekce auta Ionizátorem

Ionizátor zaplní kabinu vozu a zabíjí okamžitě veškeré viry a bakterie v celém interiéru. Také odstraňuje zápachy z interiéru vozidla. Tento plyn se dostane do všech skulin a okamžitě účinkuje a výborně kombinuje a doplňuje předchozí fázi. Po vyvětrání ozonu však již dále vůz není ochráněn, proto jdeme ještě na jednu fázi.

 

3) Dezinfekce interiéru auta pomocí polymerů

Uvnitř interiéru budeme aplikovat profesionální nanotechnologickou dezinfekci. Lze jí použít na všechny povrchy, nezanechává stopy a příjemně voní. Dezinfikujeme interiér, také sedačky, podlahu, kufr vozu.

Protože se v autě dotýkáte se povrchů, vdechujete vzduch z ventilačního okruhu, je třeba tento prostor antibakteriálně ošetřit. Chráníte tak sebe i své pasažéry.

Povrchy jsou chráněny po dobu 2-3 týdnů.

 

 

 

     

Cena:

1) Samostatná dezinfekce klimatizace (dezinfekce klimatizačního okruhu speciálním značkovým sprejem).                                                                               950 Kč

2) Okamžitá Ionizace + Dezinfekce interiéru polymerovým postřikem  (účinná ochrana po dobu 2 týdnů)                                                                              1100 Kč

3) Okamžitá Ionizace + Dezinfekce interiéru polymerovým postřikem + dezinfekce klimatizačního okruhu speciálním sprejem.                                1600 Kč

Doba dezinfekce cca 20-50 min.

Ceny platí pro standardní osobní vůz, jinak individuální dohoda.

Možné programy pro celý vozový park. Možnost provést práce u vás + 500 Kč

Tel: 731 652 192

4 + 4 =

Fakturační adresa:

Creanet s.r.o - plátce DPH
IČ: 28373715
DIČ: CZ 28373715

Petrohradská 216/3
101 00  Praha 10

+420 731 652 192

dezimex@seznam.cz