Dezinfekce PO KORONAVIRU a nemoci COVID19 .

Prodělali jste vy, váš zaměstnanec, nebo někdo z vašich blízkých nemoc COVID19? Je velice vhodné všechny prostory, ve kterých se nakažený pohyboval speciálně ošetřit a vydezinfikovat. Zabráníte tak dalšímu šíření pomocí jiných osob, které se v daných prostorách budou pohybovat.

1) Dezinfekce Ionizátorem/Ozonem

Ionizátor zaplní ozonem prostory a zabíjí veškeré viry a bakterie. Také odstraňuje zápachy z interiéru. Tento plyn se dostane do všech skulin a okamžitě účinkuje. Po vyvětrání však již působení nepokračuje. Proto je tato dezinfekce sama o sobe nedostačující a přidáváme další kroky.

 

2) Dezinfekce interiéru pomocí polymerů

Uvnitř interiéru budeme aplikovat profesionální nanotechnologickou dezinfekci. Lze jí použít na všechny povrchy, nezanechává stopy a příjemně voní. Takto speciální technologie chrání povrchy proti patogenům po dobu cca 2-3 týdnů. Aplikuje se i na nábytek, stoly, židle.

3) Dezinfekce klimatizace či vzduchové ventilace 

i do těchto cest se mohl virus pomocí vzduchu dostat, proto je třeba vše ošetřit

Firmám můžeme vystavit potvrzení a fakturaci na ochranu proti koronaviru. .

   

Cena: Cena dezinfekce po Covid 19 se bude odvíjet od velikosti prostor objektů, případně počtu automobilů atd. od 1000Kč

                                                                                                                      Tel: 731 652 192

Aktivní ochrana pomocí respirátoru

Pokud se potřebujete opravdu ochránit proti virům např. v MHD nebo v kontaktu s nemocným, budete potřebovat respirátor FFP3.

Rouška je absolutně nedostačující.

Jsme schopni zajistit nejkvalitnější respirátor s výdechovým ventilem a optimální nastavitelností na váš obličej. Většina respirátorů nesedí dobře tudíž nefungují.

Cena na vyžádání.

Pokud hledáte respirátor, který Vás ochrání proti případným virům, třída FFP3 je správnou volbou. Nižší hodnoty (FFP2, FFP1 apod.) nejsou dostačující.

 

Respirátor 3M 9332, NR D FFP3.

3M 9332 s výdechovým ventilkem třída ochrany FFP3 ochranný faktor 50x NPK-P. Ochrana proti jemnému prachu, kapalným aerosolům na bázi vody a oleje, kovovým výparům. Respirátor 9332 Aura s výdechovým ventilkem Cool Flow proti pevným částicím pro použití ve vlhkém a horkém prostředí, jako jsou farmaceutický, stavební, keramický, sklářský a potravinářský průmysl, zemědělství, pyly, výroba základních kovů, stavba / oprava lodí, železárny a slévárny, cihlové, ohnivzdorné materiály, práškové chemikálie.

Respirátor proti ptačí chřipce a ostatním virům.

NR – značí jednorázový respirátor (pouze na jednu směnu)
D – značí splnění požadavků odolnosti vůči zanášení

FFP3 = poskytuje ochranu proti pevným méně jedovatým částečkám.
Nejvýše přípustná koncentrace škodlivin nesmí překročit 50 násobnou hodnotu NPK-P.

EN 149:2001
Označení CE
Třída ochrany: FFP3
Ochranný faktor: 50x NPK-P

12 + 12 =

Textové tagy: Dezinfekce auta proti koronaviru, dezinfekce koronavirus, jak vydezinfikovat covid 19. Dezinfekce  Vyčištění koronaviru z auta nebo domu.